دوچرخه سواری بی ام ایکسویدیو دوچرخه

ویدیو هنرنمایی بروک رایفرد با دوچرخه بی ام ایکس

بروک رایفرد (Broc Raiford) یک دوچرخه سوار حرفه‌ای در رشته بی ام ایکس است که در سال ۱۹۹۴ در شهر کوچک دسترهان (Destrehan) در ایالت لوییزیانا آمریکا به دنیا آمد. او از همان ابتدا همه را با استعداد عجیب خود در راندن این وسیله نقلیه شگفت زده کرد. به گونه‌ای که در سن دو سالگی می‌توانست بدون چرخ‌های کمکی عقب، درست مانند یک بزرگسال، پدال بزند.

او در ۱۸ سالگی پا به دنیای حرفه‌ای گذاشت و در ۱۹ سالگی عکس او روی جلد یکی از مجلات مطرح دنیا رفت. او در سال ۲۰۱۳ از لوییزیانا به کالیفرنیا مهاجرت کرد تا بتواند به صورت جدی‌تری خود را در این رشته ثابت کند و موفقیت‌های بزرگ‌ترین به دست آورد.

بروک رایفرد در مسابقات زیادی شرکت نموده و افتخارات متعددی را در این رشته ورزشی از آن خود کرده است. البته مثل بسیاری از ورزشکاران آسیب‌هایی هم دید. او در سال ۲۰۱۸ رباط صلیبی و مینیسک خود را پاره کرد و بیش از هشت ماه به توانبخشی نیاز داشت و تا مدت‌ها نتوانست ورزش حرفه‌ای را ادامه دهد.

اما درست مانند هر قهرمان دیگری، او تسلیم شرایط نشد و دوباره حرکت و انجام ترفندهای دیدنی را روی بی ام ایکس ادامه داد. در این بازه زمانی او توانست بلندترین پرش خرگوشی جهان را انجام دهد و درست مانند یک ققنوس دوباره از خاکستر خود برخواست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا