دوچرخه سواری بی ام ایکسویدیو دوچرخه

فراز و نشیب‌های دوچرخه سواری بی ام ایکس

دوچرخه سواری بی ام ایکس یک ورزش هیجان‌انگیز اما خطرناک است و حین یادگیری آن باید صبوری مثال‌زدنی‌ای از خود به خرج دهید. زیرا انجام حرکات سخت و آکروباتیک کاری نیست که با یک بار و دو بار امتحان کردن بتوان به راحتی از عهده آن برآمد. برای انجام حرکات نمایشی با دوچرخه باید تمرین و ممارست کرد و حتی در بسیاری مواقع زمین خورد.

تمام این فراز و نشیب‌ها، چیزهایی است که شما را به سمت حرفه‌ای شدن پیش می‌برد. با پیشرفت در این ورزش، شما محدودیت‌های فیزیکی و ذهنی خود را از بین می‌برید و باورهای جدیدی نسبت به خود پیدا می کنید. زیرا چیزهایی که قبلا برایتان سخت و حتی غیرقابل انجام بود، رفته رفته آسان می‌شوند.

در این ویدیو یکی از ورزشکاران بی ام یکس مشهور دنیا به نام داکوتا روشی (Dakota Roche) را می‌بینیم که چگونه در بالا و پایین‌های این رشته ناامید نمی‌شود و حتی با وجود سختی‌ها و زمین خوردن‌های بسیار، دوباره بلند می‌شود، خود را آماده می‌کند و دوباره روی زین می‌نشیند. داکوتا در سال ۱۹۸۷ میلادی در کالیفرنیا به دنیا آمد و خیلی زود خود را وقف این حرفه کرد. او برای نسل‌های متعددی منبع الهام بوده است و نوجوانان زیادی با نگاه کردن به او تصمیم گرفتند وارد این رشته هیجان‌انگیز شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا