دوچرخه سواری بی ام ایکسویدیو دوچرخه

ویدیو هنرنمایی با دوچرخه بی ام ایکس در مسابقه استعدادیابی بریتانیا

قطعا همه ما تصاویر شگفت‌آوری از انواع ورزش‌ها و هنرها در مسابقات استعدادیابی مختلف دیده‌ایم. این بار یک دوچرخه‌سوار ۱۹ ساله انگلیسی اهل ناتینگهام (Nottingham) در مسابقه “گات تلنت” این کشور دوچرخه بی ام ایکس خود را به روی صحنه آورده و تصمیم دارد حرکات نمایشی خارق‌العاده‌ای را با آن اجرا کند.

او قبل از شروع می‌گوید:” من هر روز سوار دوچرخه‌ام می‌شوم و تمرین می‌کنم. حتی آخر هفته‌ها هم روزانه ۱۰ تا ۱۴ ساعت سواری می‌کنم و سعی می‌کنم خودم را به چالش بکشم و ترفندهای جدیدی اجراکنم. این کار هم بدن من را آماده نگه می دارد و هم برایم بسیار هیجان‌انگیز و شادی‌آور است.

بعضی از مردم فکر می‌کنند برای انجام این حرکات نمایشی و رسیدن به این مرحله از مهارت باید استعداد خاصی داشته باشند و یا قدرت مادرزادی‌ای را در ژنتیک خود دارا باشند؛ اما اگر شما هم مانند این فرد عاشق و دیوانه انجام کارهای حیرت‌انگیز باشید و زمان زیادی را صرف تمرین کنید، دیگر هیچ کدام از این حرکات غیرممکن نیستند.

البته دقت کنید که سواری با دوچرخه بی ام ایکس و انجام حرکات فوق‌العاده چالش‌برانگیز آن نیازمند تمرین در فضایی امن و زیر نظر مربی است تا بر اثر زمین خوردن آسیبی به شما نرسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا