دوچرخه سواری بی ام ایکسویدیو دوچرخه

ویدیو تمرینات بزرگان دنیای دوچرخه سواری بی ام ایکس

یکی از مهم‌ترین نکات برای موفقیت در رشته دوچرخه سواری بی ام ایکس تمرین و تکرار است. هر چه بتوانید زمان بیشتری برای تمرین بگذارید و در انجام حرکات آن ممارست بیشتری داشته باشید، فرد موفق‌تر و شناخته‌شده‌تری در این رشته خواهید بود.

این ویدیو تمرینات بزرگان و افراد موفق این رشته را به ما نشان می‌دهد که در حال تمرین در یکی از پارک‌های بی ام ایکس هستند. یکی از این افراد چیس هاوک (Chase Hawk) نام دارد. او در سال ۱۹۸۶ در تگزاس آمریکا به دنیا آمد. او در سن هفت سالگی توسط پدرش با رشته بی ام ایکس اشنا شد و از آن زمان تا کنون به این ورزش پرداخته است.

او تا هفت سال مسابقه می‌داد و در آن مسابقات موفقیت‌هایی به دست آورد. اما درخشش چشم‌گیر او زمانی شروع شد که یک پارک اسکیت در نزدیکی محل زندگی‌اش افتتاح شد و باعث شد او هر روز به آن‌جا برود و شاخه آزاد از BMX را دنبال کند.

از دیگر افراد سرشناس این ویدیو می‌توان به گرت رینولدز (Garrett Reynolds) اشاره کرد. او در سال ۱۹۹۰ در ایالات متحده آمریکا به دنیا آمد و در نوجوانی رشته بی ام ایکس را هم به صورت آزاد و هم به صورت درت جامپ دنبال کرد. گرت رینولدز دارنده مدال‌های بسیار زیادی است و قهرمانی‌های متعددی داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا