مسابقات دوچرخه سواریویدیو دوچرخه

ویدیو دوچرخه سواری ستاره ایرلندی در مسابقات جیرو دیتالیا ۲۰۲۳

مرحله هشتم مسابقات دوچرخه سواری جیرو دیتالیا در سال ۲۰۲۳ در حالی به اتمام رسید که بن هیلی (Ben Healy) ورزشکار جوان ایرلندی برنده شد. او توانست در این بخش از مسابقه موفقیتی الهام‌بخش به دست آورد و در ۵۰ کیلومتر آخر رقابت، از سایر حریفان خود پیشی بگیرد. اختلاف بین او و نفر دوم مسابقات یک دقیقه و ۴۹ ثانیه بود و این بیشترین اختلاف از جیرو دیتالیا سال ۲۰۱۸ تا امروز بوده است.

بن هیلی در حالی بهترین پیروزی دوران حرفه‌ای خود را جشن گرفت که توانست اولین مرد ایرلندی این قسمت از مسابقات باشد. دوچرخه سواران دیگر یعنی درک گی (Derek Gee) در جایگاه دوم، فیلیپو زانا (Filippo Zana) در جایگاه سوم و وارن بارگویل (Warren Barguil) کمی پایین‌تر از این سه نفر در سکوی چهارم قرار گرفتند.

پس از تمام شدن این بخش ۲۰۷ کیلومتری از مسابقه، بن هیلی با اطمینان در مورد پیروزی لذت بخش خود صحبت کرد و گفت:” امروز روز خیلی خوبی برای من بود. پاهایم قدرت زیادی داشتند و من می‌دانستم که فقط باید با تمام توان پا بزنم.” او پس از اختلاف زمانی اولی که با سایر دوچرخه سواران در مسیر مسابقه به دست آورد، به پشت سر نگاه کرد و متوجه شد که ورزشکار پیشرو این رقابت است و می‌تواند با کمی تلاش بیشتر، برنده باشد.

وارن بارگویل، که نفر چهارم مرحله هشتم از مرحله هشتم جیرو دیتالیا است، طی مصاحبه‌ای پس از رقابت گفت:” زمانی که هیلی جلو افتاد و پیشرو مسابقات شد همه می‌دانستیم که برنده است و ما باید برای جایگاه دوم تلاش کنیم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا