دوچرخه سواری بی ام ایکسویدیو دوچرخه

ویدیو سواری با دوچرخه بی ام ایکس بر فراز برج خلیفه

کسانی به سراغ ورزش بی ام ایکس می‌روند که دوست دار هیجان هستند و می‌خواهند در زندگی خطر کنند. ترشح آدرنالین برای این افراد لذتی اعتیادآور است و آن‌ها هر روز سعی می‌کنند رکوردهای قبلی خود را جابجا کنند و خود را در محیط‌ها و چالش‌های جدید قرار دهند. در این ویدیو یک ورزشکار علاقه‌مند به BMX به نام کریس کایل (Kiss Kyle) دوچرخه خود را به بالای برج خلیفه، بلندترین آسمان خراش دنیا در حال حاضر، می‌برد و زاویه دید خود را در قالب کلیپ‌هایی زبیا و دیدنی به ما نشان می‌دهد.

او ابتدا با هلیکوپتر تا بالای برج خلیفه می‌رود و سپس از هلیکوپتر روی بام بلند این آسمان خراش می‌پرد. روی این بام سازه‌هایی فقط مخصوص بی ام ایکس و برای درست کردن همین کلیپ ساخته شده است. او سپس دوچرخه بی ام ایکس خود را به پارک آبی، پارک برج خلیفه، آسانسور برج که سریع‌ترین آسانسور جهان با سرعت ۶۴ کیلومتر بر ساعت است، می‌برد و حرکاتی دیدنی و به یادماندنی انجام می‌دهد.

دقت کنید که تمام این حرکات توسط یک دوچرخه سوار حرفه‌ای انجام شده است. همچنین هرگونه حرکات نمایشی و ترفندهای خلاقانه در شهر دبی و به خصوص روی بلندترین برج جهان باید از قبل هماهنگ شده باشد و هیچ حرکتی را نمی‌توان در شهر دبی بدون مجوز و انجام مراحل قانونی انجام داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا